Metody nauczania

Staramy się pracować metodą projektów. Przestrzegamy zasad etyki obowiązujących w zawodzie trenera przez co posiadamy bazę trenerów, którzy posiadają uprawnienia pedagogiczne są nauczycielami ze sporym stażem w nauczaniu.

Właściwe dobrane metody szkoleniowe pozwalają na zaangażowanie uczestników i osiągnięcie pozytywnych celów edukacyjnych. Staramy się wciąż tworzyć nowe rozwiązania, aby zwiększyć skuteczność i atrakcyjność naszych kursów. bProponujemy szkolenia realizowane poprzez połączenie wykładu wraz z pracą praktyczną. Każdy z naszych słuchaczy ma do dyspozycji stanowisko komputerowe z zainstalowanym odpowiednim oprogramowaniem.

Trener prezentuje materiał za pomocą rzutnika multimedialnego przy okazji omawia poszczególne przykłady zadań. Ponadto na „suchej” tablicy która jest ustawiona w odpowiednim miejscu, tak aby każdy mógł bez problemu wszystko dokładnie widzieć trenerzy zapisują najważniejsze elementy dzięki czemu słuchacze z łatwością mogą sporządzić notatki uzupełniające.

projektor-rzutnik-multimedialny-overmax-multipic-31-ledWykorzystywana na szkoleniach metoda „pytań i odpowiedzi” pozwala trenerowi utrzymać stały kontakt z uczestnikami oraz na bieżąco nadzorować postęp zdobywanej wiedzy, jak i reagować na problemy i potrzeby kursantów.

Na naszych szkoleniach występuje miła i przyjazna atmosfera.

Komentowanie jest wyłączone